Bobinaj; Oğuz Bobinaj 2010 yılında günümüze faaliyetlerine kurumsal olarak devam etmektedir. Aile şirketi olarak devam eden firmamız 38 yıllık ustalık ile babadan devralınan bobinajcılık mesleğini sürdürmektedir. Firmamız günümüze kadar İstanbul Anadolu yakası bobinaj hizmetleri başta olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet sağlamakta.

Endüstriyel tesislerde kullanılan AC Motorlar ve DC Motorlar arıza ve hasar alması sonucu tesisin üretim planını aksatmakta. Arızalı AC Motor tamiri ve Arızalı DC Motor Tarimi oldukça önemli bir zararı önlemekte. Makinelerin bakımı ve motor hasarlarının kurumsal firmalara ciddi zararlar verebileceğini biliyoruz. İstanbul bobinajcı olarak iş kayıtlarınızı ve zararı en aza indirmek için tüm uzman bobinajcı kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Arızalı tüm marka ve modele sahip AC, DC motorları garantili ve hızlı şekilde eski performansı ile tüm hasarlarını giderip teslim etmekteyiz. Kaliteli malzeme kullanımı, bobinaj işlemleri, motor bakımları, Amper kontrolü ve Volt testi yapılarak iş yerinizde kurulumu sağlanır.

Bobinajcılık

Oğuz bobinaj faaliyetlerin ustamızdan 38 yıllık tecrübe deneyimi ile bizlere aktardığı bobinajcılık mesleğini sürdürmekteyiz. Firma olarak kurucu değerlerimiz, temiz esnaflığımız ve iş ahlakımız ile OĞUZ BOBİNAJ firmamızı yurt geneline hizmet veren firmalar arasına getirdik. Faaliyetlerimizde önceliğimiz müşterimizin ihtiyacı olan hasarın; teknik sorunun ve tamire ihtiyacını olan araçlarının en kısa sürede eski haline gelmesini sağlamak.

İşletmenizi ve bireysel ürünlerinizi sizler kadar değer veren; garantili bobinaj sarımı ile sizlere destek, tamir gibi detaylarda güvence vermekteyiz. İstanbul Oğuz bobinajcılık kurumsal olarak tüm ihtiyaçlarını karşılayacak koşullar sunmakta. Sizde garantili elektrikli makine tamiri ve sarımı gibi acil durumlarda ihtiyaçlarınızı firmamızdan karşılaya bilirsiniz.

Uzmanlık alanımızda, Elektrikli Motor tamiri dışında, jeneratör sarım, bakım, onarım başta olmak üzere tüm elektrik grupları içerisinde yer alan bobinaj işlerinizde sizlere 38 yıllık ustalığımız ile hizmet sağlıyoruz.

Garantili, kaliteli malzeme ve temiz işçiliğimiz ile uzun yıllar çalışma sağladığımız tüm müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden sizde faydalanabilirsiniz.

Oguz Bobinaj Logo
Oguz Bobinaj Logo

Bizlere; 0538 774 63 00 numaralı Whatsapp hattımızda mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Acil servis ve destek için bizleri aramaktan çekinmeyin!