AC Motor Sarım Bakım Tamir Onarım Hizmeti

AC MOTOR SARIM

AC Motor Sarım; OĞUZ BOBİNAJ tarafından hizmet alanımız içinde tüm marka ve modellere, AC Motor türleri ve çeşitlerine sarım, bakım, teknik tamir ve onarım hizmeti sağlamaktayız.

AC Motorlar tamir konusunda uzmanlık gerektiren motor türlerinden biridir. Firmamız her çeşit AC Motor tamiri gerçekleştirmekte. Sanayide kullanılan teknik servis hizmeti ile sizlere her zaman destek olabilecek çözümler üreten OĞUZ BOBİNAJ motorlarınıza sağlıklı ve garantili çalışma sözü verir.

AC MOTOR NEDİR?

Stator sargılar aracılığı ile aldığı elektriği rotor kısıma aktarıp dönme işlemi gerçekleştiren ve bu dönme sonucu mekanik enerjiye dönüştüren elektrik makinelerine AC Motor denir. AC Motorlara ayrıca ‘ASENKRON MOTOR‘ da denilir. Çalışma prensipleri açısından aynı zamanda AC Motorlara ‘İNDÜKSİYON MOTORLARI‘da denir.

AC MOTOR NEDİR
AC MOTOR ÇALIŞMA PLANI

AC Motor türü sanayide en yaygın kullanılan motor türlerinden biridir. AC Motor ‘Asenkron Motor‘ arızası durumunda sanayi üretimini etkileyen ve oldukça fazla zarara neden olabilecek bir öneme sahiptir. Bu motorların düzenli bakımları, onarım ve teknik hasarların giderilmesi ile sorunsuz uzun yıllar güvenle kullanılır. Firmamız yatırım yattığınız iş makinelerinizi daha uzun ömürlü kullanmanız için sizlere AC MOTOR TEKNİK SERVİS hizmeti sağlamakta.

AC MOTOR SARIM

Ac motor sarımı ihtiyacı duyulan elektrikli motorlarınıza garantili motor sarımı hizmeti sağlamakta. Arızalanan elektrikli motorlarınız için yerinde montaj garantisi ile motor sarımı gerçekleştiriyoruz.

Asenkron Motor Sarımı
Asenkron Motor Sarımı

Firmamız öncelikli olarak AC Motor hasar tesbiti yapmakta motorun tekrar eski devrinde çalışabilmesi için en kaliteli malzemeler, ustalık isteyen bobinajcılıkla makinelerinizin AC motorları eski haline getirilir. Motor Sarım hizmetlerimiz;

 • Rotor ve Stator Sarımı
 • Fren Bobini Sarımı
 • Manyetik Karıştırıcı Sarımı

Yukarıda yer alan AC Motorların ihtiyaç duyduğu bobinaj sarım işlemlerini OĞUZ BOBİNAJ olarak garanti şekilde gerçekleştiriyoruz. Daha fazla bilgi almak, servis talepleriniz ve AC Motor Sarım fiyatı almak için bizlere ulaşın.

AC MOTOR ONARIM & TAMİR

Ac motor arızası sonucu acil olarak ihtiyaç duyulan tamir ve onarım işlemlerinizde OĞUZ BOBİNAJ sizlere en hızlı servis ve teknik destek hizmeti sunmakta. Firmamız AC Motorlarınıza en hızlı çözümü sağlamakta. Sanayi makinelerinin kalbi olan AC motorların hasarları, teknik arızaları ile oluşan tüm hatalarına çözüm üretiyoruz. AC Motor yenileme çalışmalarımızla eski motorunuzu yeni hale dönüştürüyoruz. AC Motor Tamiri seçenekleri arasında en yaygın olan çalışmalarımız aşağıdaki gibi;

 • Orta Gerilim Motorların Sargı Onarımı
 • Orta Gerilim Motorların Ankoş Manyetik Çıtalarının Onarımı ve Komple Yenilenmesi
 • Rotor ve Stator Laminasyon İmali
 • Rotor ve Stator Laminasyon Onarımı, Dağıtılıp Tekrar Dizilmesi

AC Motor bakımı aynı zamanda motorun tüm aksamlarının kontrolden geçmesini, ileride olaşacak hasarlara karşı sizi uyarmamızı sağlar. Güç testi, Volt testi gibi işlevselliğini etkileyecek durumların tesbiti ve önceden onarımını sağlıyoruz. Eski AC Motor Onarımı hizmetimiz ile yeni motor maliyetinden kurtaracak garantili AC motor tamiri almış olacaksınız. Acil teknik servis hizmeti ile İstanbul AC Motor Onarımı için bizlere aşağıdaki whatsapp linkine tıklayarak hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

AC MOTOR BAKIM

AC motor bakımı OĞUZ BOBİNAJ tarafından düzenli olarak yaptıran müşterilerimiz motorlarını daha uzun sürede ve işlerini aksatmadan kullanmakta. Sizde işinize gösterdiğiniz özeni araçlarınıza da gösterin ve zamandan kazanın. AC motorların periyodik bakımları firmanızda gerçekleştirilir. İstabul AC Motor bakım servisi hizmetlerimiz ile AC Motor bakım çözümleri sunuyoruz. Motorun durumuna göre bakım ve ihtiyaçları değişeceği gibi genel olarak bakımda yapılan işlemler aşağıda yer almaktadır.

 • Sargı Temizlikleri
 • Elektriksel ve Mekaniksel Ölçümler
 • Rotor, Kaplin, Fan Balansı

AC Motor Bakım fiyatı en uygun sunan İstanbul ve Türkiye genelindeki firmalardan biriyiz. Sizde motor bakım fiyatı almak için bizlere aşağıdaki whatsapp linki üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

OĞUZ BOBİNAJ sizlere en uygun bobinaj fiyatlarını, teknik servisini ve uzmanlığını sunmaya 7/24 hazır. Sizlerde Motor sarım fiyatı, motor bakım fiyatı ve motor tamir fiyatı gibi bilgiler almak istiyorsanız bizlere 0538 774 63 00 numaralı whatsaap hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum (1)

 • DC Motor Sarımı Bakım Tamir Onarım Hizmeti | OĞUZ BOBİNAJ| Haziran 21, 2019

  […] Elektrik Motor türleri içinde yer alan bu motorlar endüstriyel sanayilerde kullanılmakta. AC Motor sarımı konusunda detaylı bilgi için diğer hizmetlerimize göz […]

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir